Політика щодо плагіату

Журнал «Економіка. Екологія. Соціум» приймає до публікації тільки оригінальні матеріали, тобто, статті, які не були опубліковані раніше і не подавалася для публікації в інший журнал.

Журнал «Економіка. Екологія. Соціум» користується програмним забезпеченням для  виявлення текстових запозичень в представлених рукописах. Рукописи, в яких виявили плагіат чи текстові запозичення без посилень на першоджерело відхиляються редакційною колегією до опублікування статті у журналі.

Плагіат перед публікацією

Редакційна  колегія журналу «Економіка. Екологія. Соціум» аналізує будь-який випадок плагіату по суті. Якщо плагіат чи текстові запозичення виявлений редакторами або рецензентами на будь-якому етапі до публікації рукопису, автора (авторів) попереджують про необхідність переписати текст або зробити посилення на першоджерело. Якщо плагіат не менше 25% - стаття може бути відхилена, а установа / працедавець автора повідомлено.

Політика перевірки на плагіат

Рукописи, в яких виявлено плагіат, обробляються на підставі обсягу плагіату, наявного в рукопису: якщо менше 25% плагіату - рукопис негайно відправляється авторам для перегляду змісту, а якщо більше 25% плагіату - рукопис відхиляється без редакційного рецензування. Авторам рекомендується переглянути текстові запозичення і плагіат рукопису та повторно подати в новому рукописі.

Відсоток плагіату розраховується програмним забезпеченням, а також оцінюється редакційною  колегією.

Плагіат після публікації

Якщо після опублікування виявлено плагіат, то редакційна  колегія проводить аналіз даного факту. Якщо буде знайдено плагіат, редакція журналу зв'яжеться із автора. Сторінки, що містить плагіат, буде позначено на кожній сторінці PDF-файлу. Залежно від масштабу плагіату, документ також може бути відкликаний (видалений).

Програмне забезпечення для перевірки на плагіат
Для перевірки на плагіат використовується програмне забезпечення: Plagiarism Detector, AntiPlagiarism.NET.